Paieška

PELĖSIO NAIKINIMAS OZONU

 

 

Pelėsio naikinimas ozonu PDF

 

Pelėsio atsiradimas ant mūsų buto ir namo sienų visada prasideda padidėjus grybelio sporoms kambario ore. Padidėjusi drėgmė arba vandens lašėjimas iš netvarkingų čiaupų, sukuria aplinką pelėsiui augti.

Tiek sporos, tiek grybelių fragmentai lengvai pernešami oru ir patenka į kvėpavimo takus, kas gali, esant lemiančių veiksnių polinkiui sukelti alergines ligas – rinito ar bronchinės astmos vystymąsi. Plačiau apie pelėsinių grybelių pavojų rašėme skyrelyje „PELĖSIO PAVOJUS“

Pelėsio, mėlynos spalvos ir puvinio grybeliai, esantys ore, yra mikroskopinės sporos ir, patekus ant drėgnų medienos, akmens ar betono paviršių, apauga siūlėmis, sukurdami „grybieną“, kurią matome pajuodavusiose namų vietose.

Taigi pagrindinė juodųjų apnašų atsiradimo ant sienų priežastis yra grybelinių sporų kolonijų padidėjimas kambarių atmosferoje. Todėl bandymai plauti ir apdoroti pažeistas vietas nėra prasmingi. Pelėsis vėl pasirodo, o jo kiekis ore tik auga, kenkdamas mūsų, mūsų vaikų ir tėvų sveikatai.

Apdorodami ir dezinfekuodami patalpas, daugelis kompanijų naudoja gana pavojingas chemines medžiagas, kuriose yra chloro, fluoro, aldehidų, fenolių ir kt. Nepaisant jų veiksmingumo, jie gali išskirti kenksmingus cheminius junginius, kuriuos įkvėpus galima pakenkti žmogaus sveikatai.

Šiai dienai ekologiškiausias ir efektyviausias dezinfekavimo būdas yra kambarių apdorojimas oro ozono mišiniu. Ozonavimas leidžia per trumpiausią laiką pilnai išvalyti ne tik kambario orą, bet ir sunaikinti ant sienų ir medžiagų atsiradusias kolonijas.

Ozonas yra aktyvi deguonies forma ir susideda iš tų pačių molekulių. Būdamas stiprus natūralios kilmės oksidatorius, jis keičia biologinių organizmų ląstelinę struktūrą ir sunaikina juos.

Ozonizacijos metodo pranašumai:

 1. Kai ozonas liečiasi su ląstelėmis, vyksta reakcija, kuri sunaikina grybelines ląsteles ir sporas iš vidaus. Dėl to ląstelių dalijimasis sustoja ir mikroorganizmai žūva, neturėdami galimybės naujam vystymosi etapui. Chemikalai taip pat naikina pelėsį, bet tik tą dalį, kuri pateko į paviršių, negalėdama patekti į jo šaknį.
 2. Ozonas veikia labai greitai – per kelias sekundes. Jis oksiduoja pelėsio ir grybelio ląsteles, per kelias minutes sunaikina jų sporas, kurių negalima pastebėti cheminiuose reagentuose.
 3. Kai ozonatorius generuoja dujas, ozonas užpildo visą apdoroto kambario tūrį, prasiskverbdamas į neprieinamas vietas, giliai įsiskverbia į bet kokią medžiagą ir sunaikina patogeninės mikrofloros ląstelių struktūrą.
 4. Po ozono apdorojimo kambario nereikia valyti ir nereikia plauti indų. Visi kambario paviršiai ir daiktai bus visiškai sterilizuoti!
 5. Ozonas naikina visus žinomus mikroorganizmus: virusus, bakterijas, grybelius, dumblius, jų sporas, pirmuonių cistas ir kt.
 6. Ozonui atsparios mikrobų formos neegzistuoja ir negali atsirasti.
 7. Ozonas pašalina nemalonius kvapus
 8. Ozonas nesudaro toksiškų šalutinių produktų.
 9. Likęs ozonas greitai virsta deguonimi.
 10. Ozonas sunaikina mikroorganizmus 300–3000 kartų greičiau nei bet kurios kitos dezinfekavimo priemonės.
 11. Ozonas gaminamas iš patalpų oro, jis neturi galiojimo ir jo nereikia transportuoti.
 12. Ozonas sunaikina mikroorganizmus 300–3000 kartų greičiau nei bet kurie kiti preparatai.
 13. Ozonas naikina dulkių erkutes (saprofitus) ir alergenus.

Vykdydami pelėsio naikinimo darbus, mūsų įmonė visada naudoja ozonavimo metodą. Šios technologijos taikymas leidžia klientui garantuoti visišką patalpų, įskaitant orą, paviršius, medžiagas ir daiktus, dezinfekavimą.

© 2020 antipelesis.lt · Svetainės medžiagų kopijavimas be leidimo yra draudžiamas.
Dizainas: GoodwinPress.ru

Facebook
Facebook
Instagram