Paieška

KOMPLEKSINĖ PELĖSIO NAIKINIMO PATALPOSE METODIKA

 

 

KOMPLEKSINĖ PELĖSIO NAIKINIMO PATALPOSE METODIKA

 

Pelėsis lydi žmogų visur. Bet kurio kambario ore yra net švariausios ir ekologiškiausios pelėsių sporos. Skirtumas yra tik jų kiekyje, vadinamajame – sėja.
Jei mikroklimato parametrai yra normos ribose, kai santykinis oro drėgnumas neviršija 50%, ventiliacija veikia gerai, paviršiuose ir medžiagose nėra drėgnų vietų, nėra organinių teršalų, tai sporų skaičius yra labai mažas ir absoliučiai saugus žmonių sveikatai. Bet kai tik aprašyti parametrai pablogėja, prasideda intensyvus pelėsių sporų augimas ir jų kolonijų gausėjimas.


Juodos dėmės ar pilka danga, kurią matome ant savo korpuso sienų ir medžiagų, yra ne kas kita, kaip sudygusios grybienos (grybiena ar kolonijos), kurios greitai įsiskverbia į medžiagų struktūrą, išauga ir sunaikina ją.
Todėl bandymas apdoroti, išvalyti pažeistas vietas yra panašus į kovą su vėjo malūnais. Jų susidarymas yra tik daugelio ore esančių sporų ir palankių jų augimui sąlygų pasekmė.
Jei norite amžinai atsikratyti šios problemos, turite kreiptis į specialistus.

                               Ekologinio centro „EcoProTest“ pelėsių kontrolės metodas:

1. Atliekame mikrobiologinę oro užterštumo pelėsių sporomis analizę ir nuplauname pažeistus paviršius.
Remiantis analize, nustatomas kolonijų kiekis ( dm / kv.) ir susidariusio pelėsio tipas.
Dažniausiai gyvenamosiose patalpose tai yra Aspergillus (Aspergillus niger), viena iš patogeniškiausių ir pavojingiausių žmonių sveikatai rūšių.
(Tyrimą atlieka Lietuvos Nacionalinė Laboratorija „Nacionaline laboratorija“ NVSPL)

Kaina: nuo 10 iki 30 eurų.
2. Išanalizuojamas kambario mikroklimatas ir nustatoma:
a) Kambario temperatūra,
b) Santykinė drėgmė,
c) Medžiagų ir paviršių drėgnumas,
d) Oro greitis ir ventiliacija,
d) Kietųjų dalelių (dulkių) kiekis ore,
f) Temperatūros tiltų (šalčio tiltų) buvimas,
g) Nustatoma pastato išorės konstrukcijų temperatūrą (išorinės sienos, lubos).

(Mikroklimato analizė nemokama)

3. Remdamiesi gautais duomenimis, vykdome veiksmus, skirtus pašalinti pažeidimus ar sumažinti jų neigiamą poveikį. Juos sudaro:
a) tinkamo oro mainų organizavimas (langų vožtuvų montavimas, tiekimo kanalų organizavimas, priverstinių ištraukiamųjų ventiliatorių įrengimas, individualių decentralizuotų vėdinimo sistemų su šilumos atgavimu sukūrimas);
b) drėgnų vietų ir paviršių džiovinimas ultravioletiniais ir infraraudonųjų spindulių šildytuvais;
c) temperatūrinių tiltų ir užšalimo vietų pašalinimas naudojant infraraudonųjų spindulių šildytuvus.

(Kiekvienu atveju darbo kaina nustatoma individualiai, atsižvelgiant į situacijos sudėtingumą ir kliento finansines galimybes. Atsižvelgiant į ekologinio centro „EcoProTest“ socialinę orientaciją, visada naudojame nuolaidų, įmokų, paskolų ir lizingo sistemą.)

4. Pašalinus veiksnius, dėl kurių susidaro pelėsis, atliekamas paveiktų paviršių mechaninis valymas specializuota įranga ir medžiagomis.


(Darbų kaina priklauso nuo paveiktų zonų ploto ir gylio. Taikome technologijas medžiagų paviršiui taupyti ir kosmetiniam remontui išvengti.)

5. Tos vietos, kur buvo pažeidimai – valomos, dezinfekavimas atliekamas profesionaliomis, labai veiksmingomis priemonėmis.


(Darbų kaina nustatoma, atsižvelgiant į dezinfekavimo priemonių kainą)

6. Paskutiniame darbo etape atliekamas visiškas vidaus oro dezinfekavimas nuo likusių pelėsio sporų, alergenų, bakterijų, patogeninių virusų ir pavojingų cheminių elementų.
Procedūra atliekama naudojant jonizaciją ir kambario apdorojimą ozonu.


(Darbo kaina yra 1-2 eurai už kvadratinį metrą, atsižvelgiant į patalpų plotą ir darbų trukmę)

Mūsų įmonės siūlomas priemonių rinkinys suteikia absoliučią rezultato garantiją ir apsaugą nuo pelėsio atsiradimo jūsų namuose.
Mūsų aplinkos centras „EcoProTest“ bendradarbiauja su asociacija „Aplinkos sveikata“, mokslo asociacija „Aplinkos sprendimų centras“, vadovaujančiais mikrobiologijos specialistais, aplinkos laboratorijomis ir nusipelniusiais mokslo medicinos ir sveikatos priežiūros atstovais. Mes nuolat tobuliname kovos su aplinkos sutrikimais metodus, atliekame laboratorinius tyrimus ir diegiame pažangiausias technologijas.


Nepasitikėkite įmonėmis, kurios siūlo tik pelėsių šalinimą. Nepašalinus pelėsio vystymąsi skatinančių veiksnių, jis grįš vėl ir vėl.

Kreipkitės į mūsų specialistus, jie atsakys į visus Jūs dominančius klausimus, pateiks kompetentingas rekomendacijas ir suteiks maksimalią paramą sprendžiant jūsų problemas.

© 2020 antipelesis.lt · Svetainės medžiagų kopijavimas be leidimo yra draudžiamas.
Dizainas: GoodwinPress.ru

Facebook
Facebook
Instagram