Paieška

Apie

Apie „EcoProTest“

„EcoProTest“ specializuojasi į pelėsio bei jo atsiradimo priežasčių panaikinimą. Sąveika su mokslininkais – mikrobiologais, taip pat su pagrindiniais higienos, dezinfekcijos ir mikologijos institutais leidžia nuolat tobulinti šios XXI amžiaus problemos panaikinimo metodus. Mūsų bendradarbiavimas su Nacionaline Laboratorija  NVSPL

ir Aplinkos ir sveikatos konsultaciniu biuru UAB „R.A.C.H.E.L. Consulting“
leidžia mums teikti klientams ekspertų išvadas apie patalpų būklę, skaičių, pelėsių tipus ir virusų bei bakterijų buvimą.

Mūsų darbe naudojamos tik išbandytos ekologinės priemonės ir medžiagos. Mūsų įmonės patirtis leidžia mums nuolat kurti naujus ir modernius požiūrius į profesionalius ir greitus sprendimus dėl pelėsių ir grybelio šalinimo problemų!

Mes naudojame tik profesionalią įrangą, efektyviam ir aplinką tausojančiam, pelėsių šalinimui!

Mūsų įmonė nuolat dirba patalpų mikroklimato tyrinėjimui ir tyrinėjimui grybelio ir pelėsių atsiradimo veiksnių, todėl privalomas darbas, susijęs su šių priežasčių pašalinimu. Tai leidžia kiekvienam klientui gauti ilgalaikę garantiją visiems mūsų darbams.

Mūsų specialistai nuolat tobulina savo profesinius gebėjimus, mokosi ir kelia savo kvalifikaciją. O tai leidžia mums atlikti bet kokio sudėtingumo ir apimties darbą per trumpiausią laiką, klientui tinkamu laiku.

Svarbiausia mums yra šie principai:

Profesionalumas
Per savo darbo patirtį mes suformavome profesionalių darbuotojų kolektyvą, kurie vertina ir myli savo darbą. Jie yra tinkamai paruošti ir turi gerą praktinę patirtį.
Nebijome sunkumų
Mūsų kompanija yra viena iš nedaugelio, kuri apsiima bet kokio sudėtingumo ir bet kokio dydžio darbus.
Kainų politika
Mes nustatėme vidutines rinkos kainas visoms mūsų paslaugų rūšims ir tuo pačiu metu atliekame darbą labai kokybiškai. „EcoProTest“ politika yra patenkinti klientai ir tai pasiteisina – daugelis klientų kreipiasi į mus dėl gerų rekomendacijų.
Stabilumas
Mes nuolat dirbame Lietuvos rinkoje, visada esame pasiekiami. Galite būti tikri dėl mūsų patikimumo.
Skaidrumas ir garantijos

Pasirašome sutartį su klientu, kurioje registruojamos visos mūsų darbų sąlygos ir garantijos. Taigi, mūsų darbe, kuris yra nustatytas sutartyje, suteikiama teisinė garantija. Galite susipažinti su mūsų rekvizitais. Bendrovė „EcoProTest“ dirba tiek grynaisiais, tiek negrynaisiais pinigais. Garantija mūsų darbui nuo 1 iki 5 metų.

 

Prisiminkite! Kokybiškai pašalinti pelėsį galima atlikus tam tikrus darbus, kurie apima:

  1. Pelėsio atsiradimo veiksnių tyrimą;
  2. Šaltinių atsiradimo priežastis ir jų sąlygų šalinimą;
  3. Mechaninį pažeistų zonų valymą;
  4. Apdorojimą antiseptikais;
  5. Ozono, ultravioletinių spindulių ir jonizacijos patalpų valymą;
  6. Kosmetinį remontą.

 

Mūsų įmonė vertina savo reputaciją ir klientų nuomonę, todėl siekiame visiškai patenkinti klientą ir užtikrinti mūsų partnerystės kokybę ir patikimumą.

© 2020 antipelesis.lt · Svetainės medžiagų kopijavimas be leidimo yra draudžiamas.
Dizainas: GoodwinPress.ru

Facebook
Facebook
Instagram